Obilježen Dan hrvatskih zdravih gradova

U organizaciji  „Labin –Zdravog grada“, a povodom obilježavanja Dana hrvatskih zdravih gradova, u petak je u kinu Labin održan revijalni nastup radionica Labin zdravog grada. Vrhunska izvedba mladih talentiranih članova radionica oduševila je prisutne u prepunom labinskom kinu.

Po prvi puta u sklopu radionica sa dvije plesne izvedbe nastupili su članovi plesnog odjela Osnovne glazbene škole Matko Brajša Rašan pri Pučkom otvorenom učilištu Labin, pod vodstvom Martine Rukavina i Hrvoja Puškarića. Najmlađi članovi glazbeno – scenskog studija Skiribico Blu, pod vodstvom Sabrine Stemberga Vidak, energično su izveli rock skladbu „Motori“ Divljih jagoda. Mladi glumci dramske radionice „Era“, pod vodstvom Hasnije Karlović, držali su pozornost publike kroz zanimljivu emisiju „Vijesti iz Labina“ čime su pokazali su svoje glumačko umijeće i sposobnost snalaženja na sceni. Labinske mažoretkinje su neizostavni dio kulturnih i sportskih događanja u gradu. Pod vodstvom Ilone Burić nastupili su dječji i kadetski mažoret sastav te pod vodstvom Viktorije Jurkić i Alme Heljić seniorski mažoret sastav.

Članice glazbenog zbora Minicantanti izvele su dvije skladbe, dok su juniorke i seniorke plesnog studija Cool Step, pod vodstvom Antee Kezmić, koji se nedavno okitio zlatom i srebrom na svjetskom natjecanju u Rimu, imale po jedan nastup s pobjedničkim koreografijama. Voditeljici plesnog studija Antei Kezmić, povodom osvajanja visokih priznanja, cvijeće je uručio labinski gradonačelnik Tulio Demetlika.

Fotogalerija radionica