Građani darivani sadnicama cvijeća i borova

Povodom Dana planete zemlje, u subotu, 27. travnja 2013. godine,  Grad Labin, Labin – Zdravi grad  u suradnji sa Hrvatskim šumama  d.o.o. Uprava šuma Podružnica Buzet, Šumarija Labin  i Komunalnim poduzećem  „1.Maj“ Labin, tradicionalno su našim sugrađanima  darovali  sadnice cvijeća i sadnice borova.

Ova lijepa gesta održana je na gradskoj tržnici u Labinu te u Rapcu  - ispod samoposluge hotela Amfora.
Tim povodom mladi vijećnici Gradskog vijeća mladih iz Osnovne škole  “Ivo Lola Ribar” Labin i Osnovne škole Matije Vlačića Labin djeliti su građanima prigodne letke “Budimo eko grad“, dok su se mažoretkinje predstavile na tržnici.

sadnice cvijece velika1