4. županijska konferencija „Živjeti zdravo“ i javnozdravstvena manifestacija – pješačenje „Hoditi i zdravi biti“

U ponedjeljak, 13. travnja u pulskom hotelu Park Plaza Histria održana je 4. Županijska konferencija „Živjeti zdravo“ u organizaciji Zavoda za javno zdravstvo Istarske županije u suradnji s Ministarstvom zdravlja RH i Hrvatskim zavodom za javno zdravstvo. Konferenciji je prisustvovao i ministar zdravlja Siniša Varga koji je u svom obraćanju istaknuo važnost promocije zdravog i aktivnog načina života i pravilne prehrane u prevenciji kardiovaskularnih bolesti. Na konferenciji su predstavljeni primjeri dobre prakse iz istarskih gradova Pule, Umaga, Poreča i Pazina. Konferenciji je prisustvovao i gradonačelnik Grada Labina Tulio Demetlika, a aktivnost zdravog grada u promociji zdravlja predstavila je zamjenica gradonačelnika Eni Modrušan.

Pula Konferencija

Skinite naš materijal u .pdf-u