Obilježavanje Dana plave boje

Članovi GVM iz osnovne škole "Ivo Lola Ribar" Labin i ŠVM OŠ Matije Vlačića odazvali su se pozivu Lige protiv raka da svojim doprinosom pomognu obilježavanju Dana plave boje koji je simbol za borbu protiv raka debelog crijeva. Učenici su izradili plave cvjetove s porukama o očuvanju zdravlja  i pomogli ih s članicama Lige protiv raka dijeliti  na tržnici kako bi se kod ljudi podigla svijest o važnosti zdrave prehrane i zdravog života te prevencije.

Obiljezavanje Dana plave boje2