Kadetski sastav Labinskih mažoretkinja na smotri u Puli

Labinske mažoretkinje, koje djeluju u okviru projekta Labin zdravi grad, a pod vodstvom učiteljice Ilone Burić, nastupile su na Regionalnoj smotri u sklopu prvenstva mažoretkinja zapadne i južne Hrvatske. Manifestacija se održala u dvorani Osnovne škole "Veli vrh" u Puli u nedjelju 24. ožujka 2013.

Pulske su mažoretkinje tog dana ugostile trinaest mažoret sastava iz osam gradova, a to su Gospićke mažoretkinje, Mažoretkinje otoka Ugljana, Karlovačke mažoretkinje, Ogulinske mažoretkinje Društva „Naša djeca“, Prve Riječke mažoretkinje, Umaške mažoretkinje, Mažoretkinje HalubajkeViškovo i Labinske mažoretkinje. Druženje i praćenje natjecateljskog dijela prvenstva bio je doživljaj i motivacija za dodatno usavršavnje labinskih kadetkinja.