Poziv na Buvljak!

Udruge Labin Zdravi grad i Labin Art Express XXI s veseljem Vas pozivaju na prvi LaBuvljak!

Datum: 18. svibnja 2024.

Vrijeme: Od 10:00 do 14:00 sati

Lokacija: Ispred Lamparne, Rudarska ul. 1, Labin

Pridružite nam se na ovom uzbudljivom događaju gdje ćete imati priliku izložiti i istražiti širok asortiman odjeće i raznovrsnih predmeta, po pristupačnim cijenama. Kotizacija za izlaganje iznosi 5 eura, broj mjesta je ograničen, a prijaviti se možete do petka, 10.05.2024. na email: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Mjesta se popunjavaju po redoslijedu prijave a oni koji ne uspiju dobiti priliku biti će na listi prioriteta za sljedeći LaBuvljak.

Pridružite nam se u subotu te provedite ugodan dan s nama. Ne propustite priliku za pronalazak nečeg posebnog ali i da pružite podršku našem LaBuvljaku!

Za više informacija, kontaktirajte nas putem e-maila. ( Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. , Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ) ili na broj 099 262 2653.

Vidimo se!

Udruga Labin-Zdravi grad je korisnik institucionalne podrške Nacionalne zaklade za razvoj civilnog društva za stabilizaciju i/ili razvoj udruge.

Labin Zdravi grad   / Rudarska 1, 52220 Labin   /   tel: 099 262 2653    /   Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.