Tjedan psihologije u Labinu 2024. godine

Uspješno smo realizirali Tjedan psihologije u Labinu

Povodom 17. Tjedna psihologije uspješno smo realizirali najavljenih 12 sati psihološkog savjetovanja u prostorijama Centra "Dobar start" - udruge Labin Zdravi grad.

Zahvaljujemo se psihologinjama koje su sudjelovale u organizaciji i provedbi ovih aktivnosti. To su: Lorena Černjul, Kristina Đurović, Ida Kekić Brljafa, Šarlota Šajina, Hana Šiljan, Dubravka Ujčić Lukšić i Alberta Mohorović. Zahvaljujemo se Radio Labin i kolegici psihologinji Branki Gladović Šverko koja nas je ugostila u svojoj emisiji Istarski prvi. Uz Radio Labin, vijest o održavanju Tjedna psihologije u Labinu su na svojim mrežnim stranicama i društvenim mrežama prenijeli 5portal.hr, Labinstina.info i Labinska Komuna.

Time su pomogli da besplatnu savjetodavnu psihološku podršku dobije 12 osoba s područja Labinštine - veliko hvala!

Udruga Labin-Zdravi grad je korisnik institucionalne podrške Nacionalne zaklade za razvoj civilnog društva za stabilizaciju i/ili razvoj udruge.

Labin Zdravi grad   / Rudarska 1, 52220 Labin   /   tel: 099 262 2653    /   Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.