Podijeljena priznanja učesnicima radionica "Uspješno roditeljstvo"

Podjelom priznanja završio je ciklus radionica za roditelje «Uspješno roditeljstvo» koji su u sklopu projekta Labin zdravi grad vodile Irena Crvak, prof. i Mirjana Dobrić, prof. Program se provodio u prostorijama Dječjeg vrtića "Pjerina Verbanac" u periodu od studenog 2012. do veljače 2013. godine kroz 6 modula.

Sudjelovalo je ukupno 13 roditelja djece predškolske dobi koji su uloženim vremenom i trudom pokazali spremnost za postizanje još više kvalitete djelovanja u jednoj od mnogobrojnih, ali vjerojatno najzahtjevnijih i najdražih-ulozi roditelja.

Roditelji ističu da su radionice bile vrlo korisne, omogućavaju bolje razumijevanje djeteta, njegovih potreba i ponašanja te razvoj roditeljskih vještina. Radionice su im pružile priliku da steknu uvid u vlastito roditeljstvo i dobiju odgovore na mnoga pitanja i dileme koje svaki roditelj ima.