Savjetovalište "Dobar start" organizira ciklus od 6 besplatnih radionica za roditelje iz jednoroditeljskih obitelji

Savjetovalište "Dobar start" koje djeluje u okviru Udruge Labin Zdravi grad organizira ciklus od 6 besplatnih radionica za roditelje iz jednoroditeljskih obitelji.

Svrha radionica je osnažiti roditelje da kvalitetnije žive svoj osobni i obiteljski život, učeći se oslanjati na korisne informacije te na podržavajuće snage u vlastitom dosegu uz istovremeno odustajanje od navika i očekivanja koja im ne koriste.

Teme radionica:

Specifične potrebe članova jednoroditeljskih obitelji

Osobna navigacija: Gdje sam, što me drži u mjestu, što bih mogao drugačije?

Osvještavanje osobnih snaga i stranputica

Potreba djeteta za zrelim i toplim roditeljem kao motiv za rast

U identitetu snažne osobe - dostupne podrške i perspektiva

Osobni zaključci, evaluacija i podjela "diploma".

Radionice će se održavati četvrtkom od 17,00 do 19,00 sati.  Prva radionica kreće s radom 29. listopada 2020.

labin.