Vesela igraonica za djecu s posebnim potrebama

U okviru Labin Zdravog grada djeluje igraonica za djecu posebnim potrebama. Igraonica ponovno započinje u ponedjeljak 12. listopada, a održavat će se svaki ponedjeljak od 17 do 19 sati u prostorijama Gradske knjižnice Labin. Cilj igraonice jest povećati kvalitetu života polaznika kroz druženje i uz individualizirani pristup svakom polazniku. Igraonica je namijenjena kako bi djeca kroz nju učila i izgrađivala pozitivne stavove. Kroz ovakve igraonice djeca razvijaju svoje motoričke i govorne vještine, uče se brizi za druge i suradnji, unapređuju socijalizaciju i zabavljaju se.  Voditelji igraonice su Alen Hasikić, pedagog i prof. hrvatskog jezika i književnosti, odgojiteljica Nina Benazić i djelatnica inkluzije Dorijana Sergović. Uz njih, u radu sudjeluje i par volontera. Za sudjelovanje na igraonici možete se najaviti na telefon 098546980 (Alen.)