Labin Zdravi grad podupire plesne studije Move me i Il Movimento

Danas se u Areni Zagreb održava Europsko prvenstvo u plesu. Natjecanje je otvoreno za sve međunarodne amaterske i profesionalne plesače i plesne klubove.  Dobne kategorije su 2-5 godina, 5-8 godina, 8-13 godina, 13-18 godina, 18+ godina. Plesna discipline su solo, duo, grupa, formacije i produkcija u 30-ak plesnih kategorija.

Labin predstavljaju članovi labinskih plesnih studija „Move me“ pod vodstvom Tine Gaspari i „Il Movimento“ pod vodstvom Monike Derosi Crnogorac.

Na temelju dosadašnjeg uspjeha i ostvarenja kvalitetnih rezultata plesnih studija te uključenja velikog broja djece s područja Grada Labina Labin Zdravi grad podupire rad i odlazak na natjecanje plesnih studija.

Sretno svima!