Održan kviz na temu “Odvojeno skupljanje otpada”

Povodom obilježavanja    SVJETSKOGM  DANA  ZAŠTITE OKOLIŠA , Grad Labin,  Labin Zdravi grad  u suradnji sa osnovnim školama Matije Vlačića Labin i “Ivo Lola Ribar” Labin, te Udrugom “PUT” organizirao je u Područnoj školi Kature , EKO – KVIZ  za učenike IV razreda na temu:
 “Odvojeno skupljanje otpada”
 Učenici su bili  podijeljeni u šest grupa na način da su se razlikovali prema boji majica sa ciljem da nakon edukacije pokažu znanje o zaštiti okoliša..