IZLET ŽENA REKREATIVKI KOJE DJELUJU U OKVIRU LABIN ZDRAVOG GRADA

U utorak 23.svibnja 2017. godine organiziran je izlet žena rekreativki Grada Labina. U jutarnjim satima stigle su u Opatiju, slijedila je kratka šetnje po prekrasnim opatijskim parkovima i upoznavanjem s kulturnim znamenitostima grada, pješke su se  uputile prema Lovranu (6 km.) uz kratko zadržavanje i okrjepu u Iki. Bila je to odlična prigoda da hodajući uz more uživaju u prirodnim ljepotama naše obale, međusobno se druže i usput se rekreiraju.

Nakon ručka u Lovranu, posjetile su Mošćenice gdje su posjetile tamošnju crkvu i muzej te prošetale uličicama ovog malog gradića.
Rekreativke sa ovog korisnog izleta od srca se zahvaljuju  Labin Zdravom gradu na besplatnom autobusu kao i voditeljici rekreacije prof. Juliji Stemberga koja im je sve organizirala da im ovaj izlet ostane u lijepom sjećanju.