Polaznice likovne radionice Iktin oslikale ambulantu na Domu zdravlja Labin

Polaznice likovne radionice Iktin, koja djeluje u okviru projekta Labin Zdravi grad, a koju vodi Alida Blašković Koroljević, povodom Dana Hrvatskih zdravih gradova oslikale su zidove čekaonice ginekološke ambulante koja se nalazi u sklopu Istarskih domova zdravlja – Ispostave dr. Lino Peršić Labin. Liječnici dr. Moreno Milevoj i dr. Soledad Franković Kokot te voditelj Ispostave dr. Davor Rimac izrazili su zadovoljstvo učinjenim te zahvalili svim učesnicama.

Zamjenica gradonačelnika i koordinatorica  projekta Labin Zdravi grad Eni Modrušan istaknula je kako smo ovim činom prostor čekaonice htjeli učiniti ljepšim i ugodnijim za boravak žena a posebno onih koje očekuju najljepši trenutak u životu, rođenje djeteta. Polaznice likovne radionice Iktin također su dovršile i oslikale nedavno uređenu čekaonicu pedijatrijske ambulante za djecu predškolske dobi.

Polaznice radionice koje su oslikale čekaonicu su Karmen Rabar, Emili Šegon, Zorica Barth, Karla Poropat, Alison Ivašic, Dajana Milevoj, Karla Miletic, Soraja Kos, Klarisa Miletic, Donatela Načinovic, Nicole Golja i Lucija Frankovic.