Nastup radionica Labin Zdravog grada u kinu Labin

U organizaciji Labin Zdravog grada, a povodom obilježavanja Dana Hrvatskih zdravih gradova, u prepunom labinskom kinu u utorak je održan nastup Radionica Kluba mladih.

Vrhunska izvedba članova orkestra Osnovne glazbene škole Matka Brajše Rašana oduševila je prisutne kao i koreografije Plesnog studija Cool Step. Nastupili su dječji i kadetski sastav Labinskih mažoretkinja, dramska radionica Era i radionica Skiribico blu. Ovom prilikom, na ulazu u gradsko kino, prikupljala su se sredstva za pomoć poplavljenim područjima u istočnoj Hrvatskoj.