Projekt zaštite zubi u Osnovnoj školi "Ivo Lola Ribar"

Povodom Dana hrvatskih zdravih gradova, a u sklopu projekta ''Zaštita zubi'', u koordinaciji dr. stom. Božene Vucut  Franković  sa školskom pedagoginjom i razrednicima šestih razreda, osnovnu školu «Ivo Lola Ribar» posjetile su stomatologinje dr. Sandra Derosi Diminić, dr. Marina Licul te dr. Helena Radeljak Višković  sa svojim dentalnim tehničarkama.

U šestim su razredima djeci održale predavanje o važnosti čuvanja zubi , a samim time i zdravlja, te su učinile preventivan pregled njihovih zubi. Naglasile su važnost redovitog posjeta stomatologu kao prevenciju očuvanja zdravlja uopće.