Obilježen Dan planeta Zemlje

Povodom Dana planeta Zemlje, Grad Labin kroz projekt Labin Zdravi grad, a u suradnji sa Hrvatskim šumama, Šumarijom Labin  i Komunalnim poduzećem  „1.Maj d.o.o.“ Labin, tradicionalno je svojim sugrađanima podijelio besplatno sadnice i borove u subotu na Gradskoj tržnici Labin i na rivi u Rapcu.

Mladi vijećnici Gradskog vijeća mladih iz Osnovne škole  “Ivo Lola Ribar” i  Matije Vlačića istim su povodom dijelili su građanima prigodne letke.
Učenici Osnovne škole "Ivo Lola Ribar" obilježili su Dan planeta Zemlje akcijom „Usvoji drvo“. U dvorištu svoje škole posadili su drvo japanske trešnje, donaciju poduzeća 1. Maj Labin d.o.o.