Održana 2. Olimpijada za osobe treće životne dobi

U subotu, 26. travnja održana je 2. Olimpijada za osobe treće životne dobi u dvorani Osnovne škole Matije Vlačića. Njih 30 natjecalo se u pikadu, šahu, kartanju, stolnom tenisu i društvenoj igri " Čovječe ne ljuti se". Sudionike Olimpijade je u ime Grada Labina pozdravio Gradonačelnik Tulio Demetlika.

Centar +65 se zahvaljuje svim sudionicima na entuzijazmu i veselom raspoloženju, a posebne zahvale upućuje obitelji Dajana Radovića koja je natjecatelje počastila izvrsnim kolačima, te mladim učenicima Osnovne glazbene škole Matko Brajša Rašan, Matti Ružiću i Roniju Bertoši koji su nastupom na harmonici i saksofonu uveličali dan.